Prohra na závěr podzimu

FK Jeseník  –  Vsetín  –  0 : 3 (0 : 1)

Sestava: Balčirák-1,5 – Nečesal-2; Janíček-2; Cekuras-2,5;

Formánek-3,5 – Planý-4; Mráz-2; Gnida-2,5; Prachař-3,5

Pastucha-2,5; Táborský-3 // Žemba-3; Bráblík-2;

Olšák-hrál krátce

Komentář: V předehrávce jarní části soutěže se Vsetínem jsme zdaleka nepotvrdili postavení v tabulce a po slabém výkonu si zaslouženě odváží body náš soupeř.

FOTOGALERIE

Do utkání jsme nevstoupili špatně a první patnáctiminutovka byla bohužel jedinou částí utkání, se kterou jsme mohli být spokojeni. Nevypracovali jsme si sice žádné velké brankové příležitosti, ale soupeře jsme prakticky nepustili na naši polovinu. Pak však přišlo první varování. Chyba v útočné fázi, rychlý protiútok a výtečný zákrok našeho brankáře. Soupeř se začal  více prosazovat a naše obrana začala mít starosti. Několik dalších „prohazovaček“ ztroskotalo na nepřesnosti, ale z jedné se hosté prosadili a dostali se do vedení. Najednou jsme přestali „stíhat“ a všude jsme byli až druzí. Co však zarazilo nejvíce byl fakt, že někteří hráči přestali „bojovat“ a utkání doslova „zabalili“.

Ani přestávka na vývoji utkání nic nezměnila. Měli jsme sice některé náznaky, ale soupeř byl lepší a efektivnější. Při druhé brance si útočník Vsetína pohrál se středem naší obrany  a pohodlně skóroval a při třetí jsme propadli u postranní čáry a centrovaný míč dorážel do naší branky opět zcela volný hráč soupeře. Zápas se nám sice nepovedl, ale nedělejme z toho tragédii a oceňme raději lichotivé umístění na pomyslných stupních pro vítěze.

Celkové hodnocení: špatný výkon

FOTOGALERIE