Sestava:   Pastucha -Táborský, Janíček, Mráz, Nečesal – Olšák,

Bartošek, Gnida, Prachař – Planý, Křivohlávek

Branky:     1x Křivohlávek

FOTOGALERIE U-19

Komentář: Velice smolný zápas sehráli naši starší dorostenci s vedoucím celkem z Hranic. Od úvodních minut jsme byli o něco aktivnější a vytvářeli jsme si nadějnější střelecké příležitosti. Brzdila nás však nepřesná finální přihrávka a proto jsme se ke gólovému zakončení nedostávali. Od 20. minuty jsme však vedli. Křivohlávek nevypustil souboj o téměř ztracený míč, vyhrál tvrdý souboj na hranici šestnáctky a v pádu přehodil hostujícího brankáře. Vedení kluky ještě více „nažhavilo“, ale další branku se nám již do poločasu vstřelit nepodařilo.

Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stejně aktivně a odpovědně jako v poločase prvním a poměrně se nám to dařilo. Soupeře jsme do žádných větších příležitostí nepouštěli a celkem bez problému jsme kontrolovali hru. První smolný okamžik nastal při soupeřově rohu. Prudce nakopnutý míč před branku odkopával Gnida, ale k naší smůle tak nešťastně, že si dal vlastní branku. Gól v naší síti s námi na chvilku „zamával“, ale rychle jsme se zvedli a ještě jsme přidali na obrátkách. Soupeřova defenzíva byla pod stálým tlakem a začali jsme si konečně vytvářet dobré brankové příležitosti. V těchto momentech zápasu se nám však přilepila smůla na kopačky a od kýžené branky nás několikrát dělily jen centimetry. Pomyslný hřebíček do naší rakve pak přinesl další smolný moment a další polovlastní branka. Při ojedinělém útoku soupeř vystřelil na naší branku a tečovaná střela prošla našemu brankářovi mezi rukama do sítě. Prohrávali jsme, ale zbraně jsme nesložili. Znovu jsme si dokázali vypracovat střelecké příležitosti, ale kýžené branky jsme se již nedočkali. Přes porážku je nutné kluky za předvedený výkon pochválit, neboť určitě nebyli horším týmem.

Celkové hodnocení:   velmi dobrý výkon

Mladší dorostenci opět posíleni řadou starších žáků předvedli výkon na hranici svých možností a přednímu celku tabulky podlehli 2 : 6  (0 : 4), když hlavně v prvním poločase dopláceli na pomalejší reakci při odražených nebo zblokovaných míčích.