Archiv pro rubriku: Klub

FK Jeseník: ohlédnutí za rokem 2021

Máme za sebou další nenormální rok. Soutěžní ročník 2020/21, přerušený kvůli pandemii koronaviru v říjnu 2020, se na jaře vůbec nerozehrál a všechny týmy byly odkázány pouze na přátelská utkání, navíc hraná oficiálně bez diváků a za zpřísněných hygienických opatřeních. Nová sezona 2021/22 naštěstí odstartovala a kromě obvyklých omezení proběhla podzimní sezona bez komplikací a v plném režimu.

Pokračování textu

Víkendový program

Poslední fotbalový víkend tohoto podzimu zavede naše muže na hřiště vedoucího týmu krajského přeboru do Šternberku (sobota ve 14). Dorostence čeká dohrávka ve Slavoníně a žáky doma s Olšany. Jeden odložený zápas dohrává také starší přípravka.

PROGRAM:

Pokračování textu

Nejbližší program

MUŽI – krajský přebor
JESENÍK – KRALICE n.H.
sobota 16.10. ve 14:30

DOROST – krajský přebor
ČERNOVÍR – JESENÍK
neděle 17.10. v 10:00
(odjezd autobusu v 7:00)

STARŠÍ ŽÁCI – krajský přebor
JESENÍK – MOHELNICE
sobota 16.10. v 10:00

MLADŠÍ ŽÁCI – krajský přebor
JESENÍK – MOHELNICE
sobota 16.10. v 11:45

MLADŠÍ ŽÁCI – okresní přebor
ČESKÁ VES – JESENÍK C
pátek 15.10. v 16:00

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor
ZLATÉ HORY – JESENÍK
pondělí 18.10. v 16:30

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor
JESENÍK A – MIKULOVICE
neděle 17.10. v 10:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor
ZLATÉ HORY – JESENÍK B
neděle 17.10. v 10:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – okresní přebor
ZLATÉ HORY – JESENÍK A
úterý 19.10. v 16:00

Program tohoto víkendu

MUŽI – krajský pohár
JESENÍK – MIKULOVICE
pátek 8.10.2021 v 17:00

MUŽI – krajský přebor
DOLANY – JESENÍK
neděle 10.10.2021 v 15:00
(dopravu organizuje trenér – auta hráčů)

DOROST – krajský přebor
JESENÍK – ČECHOVICE
sobota 9.10.2021 v 10:00

ŽÁCI ST.+ML. – krajský přebor
KOZLOVICE/RADSLAVICE – JESENÍK
sobota 9.10.2021 v 10:00 + 11:45

ŽÁCI ML. – okresní přebor
JAVORNÍK – JESENÍK B
neděle 10.10.2021 v 10:00

ST.PŘ´PRAVKA – okresní přebor
JESENÍK – SUPÍKOVICE
pondělí 11.10.2021 v 16:30

ML.PŘÍPRAVKA – okresní přebor
JESENÍK B – LIPOVÁ L.
neděle 10.10.2021 v 10:00

ŽULOVÁ – JESENÍK A
neděle 10.10.2021 ve 12:15

Víkendový program

MUŽI – krajský přebor:
JESENÍK – LIPOVÁ
sobota 2.10. v 15:00

DOROST – krajský přebor
SLAVONÍN – JESENÍK
ODLOŽENO NA 6.11.

ŽÁCI STARŠÍ A MLADŠÍ – krajský přebor
JESENÍK – SLAVONÍN
sobota 2.10. v 10:00 + 11:45
JESENÍK – PŘEROV
neděle 3.10. v 10:00 + 11:45

ŽÁCI MLADŠÍ – okresní přebor
JESENÍK C – JAVORNÍK
Neděle 3.10. ve 13:30

PŘ´ÍPRAVKA STARŠÍ – okresní přebor
ČESKÁ VES – JESENÍK
Pondělí 4.10. v 16:30

PŘÍPRAVKA MLADŠÍ – okresní přebor
JESENÍK A – ČESKÁ VES
Neděle 3.10. v 10:00

Nejbližší program

SOBOTA 25. 9.

MUŽI – krajský přebor:
ÚSTÍ – JESENÍK (15:30)
Odjezd autobusu v 11:30

DOROST – krajský přebor:
JESENÍK – MOSTKOVICE (10:00)

NEDĚLE 26. 9.

STARŠÍ ŽÁCI U-15 – krajský přebor:
ŠTERNBERK – JESENÍK (9:00)
Odjezd autobusu v 6:30

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – krajský přebor:
ŠTERNBERK – JESENÍK (10:45)
Odjezd autobusu v 6:30

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – okresní přebor:
JESENÍK B – ČESKÁ VES (10:00)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 – okresní přebor:
JESENÍK A – JAVORNÍK (10:00)
BERNARTICE – JESENÍK B (10:00)

PONDĚLÍ 27. 9.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 – okresní přebor:
JESENÍK – ZLATÉ HORY (10:00)

ÚTERÝ 28. 9.

MUŽI – krajský pohár (předkolo):
MIKULOVICE – JESENÍK (15:30)

DOROST – krajský přebor:
JESENÍK – ZÁBŘEH (10:00)

STARŠÍ ŽÁCI U-15 – krajský přebor:
CHVÁLKOVICE – JESENÍK (10:00)
Odjezd autobusu v 7:00

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – krajský přebor:
CHVÁLKOVICE – JESENÍK (12:00)
Odjezd autobusu v 7:00

Program tohoto víkendu

MUŽI – krajský přebor
JESENÍK – LUTÍN
sobota 18.9. v 15:30

DOROST U-19 – krajský přebor
ŠTERNBERK – JESENÍK
sobota 18.9. v 10:00
(odjezd autobus v 7:30)

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – okresní přebor
MIKULOVICE – JESENÍK B
neděle 19.9. v 10:00

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – okresní přebor
JESENÍK C – ŽULOVÁ
neděle 19.9. ve 13:00

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 – okresní přebor
SUPÍKOVICE – JESENÍK
pondělí 20.9. v 16:30

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 – okresní přebor
JESENÍK B – JESENÍK A
neděle 19.9. v 10:00

Program tohoto víkendu

MUŽI – krajský přebor
VELKÉ LOSINY – JESENÍK
neděle 12.9.2021 v 16:00

DOROST U-19 – krajský přebor
JESENÍK – KONICE
sobota 11.9.2021 v 10:00

DOROST U-19 – okresní pohár mužů (finále)
JESENÍK U-19 – ZLATÉ HORY muži
neděle 12.9.2021 v 10:30

STARŠÍ ŽÁCI U-15 – krajský přebor
ŠTERNBERK – JESENÍK
neděle 12.9.2021 v 9:00
(odjezd autobusu v 6:15)

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 – krajský přebor
ŠTERNBERK – JESENÍK
neděle 12.9.2021 v 10:45
(odjezd autobusu v 6:15)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 – okresní přebor
JESENÍK – BERNARTICE
pondělí 13.9.2021 v 16:30

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 – okresní přebor
MIKULOVICE – JESENÍK B
pátek 10.9.2021 v 16:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 – okresní přebor
JESENÍK A – LIPOVÁ LÁZNĚ
neděle 12.9.2021 v 10:00