Šťastnější závěr pro nás

TJ Vidnava – FK Jeseník  6:7 (2:4)

sobota  1. 10. 2016   11:00 hod.  tráva

Sestava:  Žitňanský Michal – Zelinka Karel, Planý Sebastian, Marinka Jiří, Sytař Jakub – Machů Filip, Oříšek Filip, Galík Štěpán, Černý Bohuslav – Plšek Jonáš, Kasal Radek

Střelci branek:  Oříšek Filip  4x, Machů Filip 2x, Planý Sebastian

Hodnocení utkání:  Další velmi vyrovnané utkání na půdě Vidnavy nakonec skončilo šťastně pro náš tým. Po úspěšném vstupu do zápasu jsme nechali domácí hráče velmi jednoduše vyrovnat skóre a teprve zlepšený výkon před přestávkou splnil alespoň trošku parametry hry starší přípravky. Ve druhém poločase jsme ovšem zapomněli úplně hrát fotbal. Jen ve výjimečných chvilkách jsme předvedli kombinační hru a to na dnešního soupeře po většinu času nestačilo. Spíše jsme se přizpůsobili nakopávání domácích a úroveň hry tím velmi utrpěla. Výkon celého týmu oproti středečnímu turnaji v Šumperku byl k nepoznání.

Jeden nový zážitek naší hráči starší přípravky ovšem získali, a to opravdu „objektivní a sportovní“ vidnavské obecenstvo, které poznal jistě každý fotbalista, který zde odehrál fotbalové utkání.                                                                                                                                                                                       Milan Marcinov