Archiv pro rubriku: Klub

Program víkendu

Zítřejší utkání mužů JESENÍK – BERNARTICE je zrušeno z důvodu vysoké marodky našeho mužstva.

V sobotu se na jesenickém stadionu odehraje Turnaj OFS Jeseník starších žáků U-15 za účasti týmů SK Řětězárna, SK Lipová-lázně, FK Zlaté Hory, TJ Nový Malín a domácího FK WAREX Jeseník B.

Dorostence čeká v sobotu odpoledne přípravné utkání proti mužům Bělé pod Pradědem.

V neděli starší žáci U-15 sehrají kvalitní domácí přípravu proti Šumperku.

Kompletní program:

SOBOTA 24.2.

9:30 TURNAJ OFS JESENÍK STARŠÍCH ŽÁKŮ

15:00 DOROST Jeseník – Bělá (muži)

NEDĚLE 25.2.

11:00 ST.ŽÁCI U-15 Jeseník – Šumperk

Hráč víkendu

Další várka nominovaných do rubriky Hráč víkendu se rekrutuje z vítězných týmů. Potěšili nás dorostenci vysokou výhrou v Chropyni a nominační prst ukázal na Kubu Glace. Znovu máme v nominaci i zástupce žáků U14 – tentokrát jím je Matěj Mikoláš. A potřetí v podzimní části uspěli i žáci U15, které táhl za důležitou výhrou Honza Pleva. Hlasujte pro svého favorita na konci textu.

Pokračování textu

Hráč víkendu

Šimon Koudelka za vynikající výkon v utkání proti Přerovu? Adam Ress za spolehlivost, nasazení a bezchybnou práci v utkání dorostu proti Hranicím? A nebo Martin Trsťan za bleskový přesun z florbalového turnaje k utkání béčka mužů a fantastickou hlavičku do sítě Velkých Kunětic? Hlasujte pro svého favorita v dalším kole naší ankety Hráč víkendu.

Pokračování textu

Hráč víkendu

Jeden z nejúspěšnějších víkendů našich mužstev v probíhající sezoně na jednu stranu potěšil všechny v našem klubu, zároveň ale znepříjemnil výběr do dalšího kola ankety Hráč víkendu, protože kandidátů po skvělých výkonech byla celá řada. Nakonec jsme zvolili zástupce vítězných žákovských týmů U-12, U-13 a U-14. Dostane váš hlas Pája Holeňa, Jony Kratochvíl nebo Miki Ondrejkovič?

Pokračování textu

Hráč víkendu

Hans Bairnsfather z týmu U-14 za vynikající výkon proti Uničovu, Dominik Kružík za skvěle odchytané zápasy v obou mužských týmech a Patrik Šarman jako tahoun a spolutvůrce vítězství U-12 proti Frýdku-Místku. To je trojice nominovaných v dalším kole ankety Hráč víkendu. Hlasujte na konci článku na webu:

Pokračování textu

Hráč víkendu

Autor hattricku Tonda Frančák, rozvážný a sebejistý středopolař Lukáš Jakubčík, nebo ničitel útočné kreativity soupeře Marťa Janíček. Vybírejte z trojice nominovaných v dalším kole ankety Hráč víkendu. Hlasování dole pod textem končí o středeční půlnoci.

Pokračování textu