Archiv pro rubriku: Klub

Sraz hráčů TJ RD

V sobotu 8. června od 14 hodin se v klubovně na jesenickém stadionu uskuteční setkání bývalých hráčů našeho klubu z dob TJ RD Jeseník po 35 až 45 letech.

Snažili jsme se na toto neformální setkání pozvat hráče, kteří v letech 1977 až 1989 společně tvořili dějiny jesenického fotbalu. Hráče, trenéry a funkcionáře, kteří v uvedeném období odehráli za Jeseník více než 1 sezonu a jejichž jména patří nesmazatelně do kroniky našeho klubu.

Lidská paměť je ale nespolehlivá a vrtkavá, a tak se klidně mohlo stát, že jsme ve výčtu jmen z tehdejší éry konce sedmdesátých a celých osmdesátých let někoho opomněli. Nebyl v tom úmysl! Pokud tyto řádky čte někdo, kdo má pocit, že na sraz určitě patří a neví o jeho konání, ozvěte se na tel. 724 160 094 a obdržíte pozvánku.

Výroční členská schůze 2024

Fotbalový klub FK WAREX Jeseník, z.s. oznamuje, že v sobotu 23. 3. 2024 od 17:30 hodin se uskuteční VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE FK WAREX JESENÍK. Všichni členové klubu jsou srdečně zváni. Výroční členská schůze se koná v klubovně na fotbalovém stadionu Dukelská ul. 498/19, Jeseník.

PROGRAM:

 1. Zahájení
 2. Představení předsedajícího
 3. Program
 4. Návrh a volba ověřovatele zápisu                                                    
 5. Návrh a volba mandátové komise
 6. Zpráva o činnosti klubu za rok 2023
 7. Zpráva o sportovní činnosti jednotlivých mužstev za rok 2023
 8. Zpráva o hospodaření za rok 2023
 9. Předložení rozpočtu na rok 2024
 10. Zpráva revizní komise
 11. Zpráva mandátové komise
 12. Diskuze
 13. Usnesení
 14. Závěr   

Program víkendu

Zítřejší utkání mužů JESENÍK – BERNARTICE je zrušeno z důvodu vysoké marodky našeho mužstva.

V sobotu se na jesenickém stadionu odehraje Turnaj OFS Jeseník starších žáků U-15 za účasti týmů SK Řětězárna, SK Lipová-lázně, FK Zlaté Hory, TJ Nový Malín a domácího FK WAREX Jeseník B.

Dorostence čeká v sobotu odpoledne přípravné utkání proti mužům Bělé pod Pradědem.

V neděli starší žáci U-15 sehrají kvalitní domácí přípravu proti Šumperku.

Kompletní program:

SOBOTA 24.2.

9:30 TURNAJ OFS JESENÍK STARŠÍCH ŽÁKŮ

15:00 DOROST Jeseník – Bělá (muži)

NEDĚLE 25.2.

11:00 ST.ŽÁCI U-15 Jeseník – Šumperk

Hráč víkendu

Další várka nominovaných do rubriky Hráč víkendu se rekrutuje z vítězných týmů. Potěšili nás dorostenci vysokou výhrou v Chropyni a nominační prst ukázal na Kubu Glace. Znovu máme v nominaci i zástupce žáků U14 – tentokrát jím je Matěj Mikoláš. A potřetí v podzimní části uspěli i žáci U15, které táhl za důležitou výhrou Honza Pleva. Hlasujte pro svého favorita na konci textu.

Pokračování textu

Hráč víkendu

Šimon Koudelka za vynikající výkon v utkání proti Přerovu? Adam Ress za spolehlivost, nasazení a bezchybnou práci v utkání dorostu proti Hranicím? A nebo Martin Trsťan za bleskový přesun z florbalového turnaje k utkání béčka mužů a fantastickou hlavičku do sítě Velkých Kunětic? Hlasujte pro svého favorita v dalším kole naší ankety Hráč víkendu.

Pokračování textu