Archiv pro rubriku: Muži

BOHUŇOVICE – JESENÍK 1:2

Jeseník vybojoval nesmírně cenné tři body na hřišti kvalitního soupeře v Bohuňovicích. Po obětavém a bojovném výkonu zvítězili hosté 2:1. Skóre otevřel v úvodu Jirka Horák, když mu do vyložené střelecké pozice přihrál Matěj Planý. Ten hrál vynikající zápas a po soupeřově vyrovnání z konce poločasu rozhodl hned v první minutě druhé půle o těsném jesenickém vítězství. Navedl si míč ze strany do šestnáctky a přízemní střelou ke vzdálenější tyči překonal domácího gólmana.

V útočném utkání „nahoru – dolů“ měly oba týmy mnoho střeleckých šancí. Jeseník v závěru přežil bohuňovický nápor a odvezl si plný bodový zisk.

Branky: 34. Šmirják – 6. Horák, 47. Planý.

Sestava: Pastucha – Bouchal, Mlynář, Cekuras, Zrník (33. Tulis) – Planý, Mráz, Křivohlávek, Horák, Kysela – Kutal (90. Sytař).

Pohár v Mikulovicích odložen

Na žádost domácího klubu (z důvodu nedostatku hráčů) dochází k odložení pohárového utkání mužů FK Mikulovice – FK Jeseník, které se mělo hrát v úterý 28.9. v 15:30. Náhradní termín bude oznámen ve středu.

Ústí – Jeseník 0 : 1

Nejlepší možná odpověď na nevydařený domácí debakl s Lutínem. A zároveň rázné umlčení kritiky. Jeseník veze tři body z horké půdy v Ústí, a to ne po nějakém šťastném upachtěném bránění s jedním náhodným zásahem. Zasloužené vítězství zařídil devět minut před koncem Mráz.

Pokračování textu