Šumperk – Jeseník 1 : 2

Náš tým si ve třetím utkání zimní přípravy připsal druhé vítězství. Na šumperské „umělce“ jsme po takticky dobře zvládnutém výkonu porazili domácí tým a našeho soupeře z divize.

Už do poločasu se Jeseník dostal do dvoubrankového vedení. Nejprve Michal Bráblík doklepl odražený míč po standardní situaci, poté zvyšoval Krézek, který lišácky od půli hřiště přeloboval vysunutého gólmana.

Druhý poločas bojovného a místy vyhroceného utkání se odehrával převážně v režii domácích, jejich tlak vyústil v pár šancí, ale kontaktní gól se Šumperku podařilo vstřelit až chvíli před koncem. Velkou zásluhu na jesenickém vítězství měl svými zákroky gólman Vajda.

Bohužel ani v tomto utkání jsme se nevyhnuli zraněním: už ve 3. minutě kvůli svalovým potížím odstoupil Furik a na začátku druhé půle se zraněným kolenem odkulhal Janíček.

Další přípravný zápas čeká naše mužstvo v sobotu 24. února od 14 hodin v Mohelnici.

Sestava: Vajda – Mar.Bráblík, Cekuras, Sytař, Janíček (55. Bouchal) – Planý, Pechoušek, Furik (3. Grulich), Vaněk – Krézek, Mich.Bráblík (60. Tulis).