Ani Mohelnice nezastavila vítěznou sérii mladších žáků

Sestava FKJ:                                                      Látka Martin

Sytař Matěj                         Cundrla Tomáš                 Zrník Jan

Zelinka Matěj

Náhradníci:  Valíček Jan, Latzel Matyáš, Krézek Daniel, Bouchal Jan, Plšek Adam

Branka: Cekuras Marek, asistence Zrník Jan

V nedělním dopoledni jsme zajížděli do Mohelnice k předposlednímu zápasu podzimní části sezóny. Utkání se hrálo na nekvalitním trávníku, ale vzhledem k pokročilému datu je to pochopitelné. Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího se hrál vyrovnaný zápas dvou kvalitních celků z čela tabulky. Bylo jasné, že o výsledku rozhodne větší touha po vítězství, vložené srdíčko a štěstíčko. Naši kluci od prvních minut plnili všechny úkoly, které jsme si řekli v kabině. Snažili se hrát kombinační celoplošný fotbal, náročný na fyzickou kondici, napadali soupeřové hráče už při rozehrávce,  kteří byli individuálně na dobré úrovni a našim klukům se minimálně vyrovnali. V prvním poločase jsme byli o vstřelený goólMarkem Cekurasem (krásnou střelou levou nohou z cca 15 metrů  vymetl levou šibenici domácímu brankaři) lepším týmem.

V poločasové přestávce jsme si řekli, že musíme  být stále důrazní v osobních soubojích a bojovat o každý míč. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a brankové příležitost přibývali na obou stranách. Oba brankaři v utkání převyšovali střelce svých mužstev. Zápas skončil vítězstvím našeho mužstva o jednu branku, o kterou jsme byli lepší. I na šance zápas vyzněl v náš prospěch. Kluci ukázali, že právem kralují v soutěži s  plným počtem 36 bodů a impozantním skórem 85:6. Na to jak mladý tým s minimem zkušeností máme, je  už  teď velký příslibem do budoucnosti našeho klubu. Závěrem chci poděkovat celému týmu za odvedený výkon.