M.Beroun – Jeseník 1 : 3

Naše mužstvo si připsalo šesté vítězství v šestém kole, tentokrát na hřišti v Moravské Berouně. Kvůli široké marodce (Kysela, Minka, Krohmer, Furik) a futsalovým reprezentačním aktivitám (Schneider, Vavrač) měl trenér Ševčík k dispozici pouze jednoho náhradníka do pole a rezervního brankáře, ze kterého ale udělal rovněž hráče do pole.

Ve 4.minutě zahrával z boku přímý volný kop Karakasidis, před brankou míč tečoval hlavou Mlynář a otevřel skóre.

Ve 32.minutě si Woitek všiml, že gólman je vysunutý ven z brány a dlouhým obloučkem ze 40 metrů poslal míč chytře do sítě – 0:2.

Ve 46.minutě P.Glac našel Plháka, ten přihrál do strany Keltnerovi, který pohotově zvýšil na 0:3.

V poslední minutě utkání obrana špatně vyhodnotila situaci, domácí hráč se dostal sám před branku a překonal brankáře Vránu.

Naše mužstvo bylo celkově lepší a kontrolovalo zápas, nicméně jesenický výkon patřil spíš k tomu horšímu v této sezoně. Výsledek přesto mohl být i výraznější: v prvním poločase trefil P.Glac tyčku a v druhé půli Hanzlík břevno.

Podrobnosti zde

Sestava: Vrána – Novák, Macura, Karakasidis, T.Glac – Woitek, Hanzlík (86. Koukol), Mlynář, Plhák – Keltner, P.Glac (75. Bříza).