Žáci vezou body ze „Sadů“

NOVÉ SADY – JESENÍK 1 : 6 (1:4)

Do olomouckých Nových Sadů odjeli mladší žáci v oslabené sestavě, přesto zvládli další utkání a pokračují ve vítězné sérii. Na soupeřových hřištích mají v této sezoně krajského přeboru stoprocentní bodovou bilanci.

Přestože první poločas skončil celkem jasným výsledkem 4:1 pro hosty, trenéři Karel Cundrla a Karel Zelinka hovoří o utrápeném hře a nepříliš vydařeném výkonu. Po tradičním přestávkovém „mytí hlav“ se v druhém poločase herní projev mužstva výrazně zlepšil. Domácí mužstvo se po změně stran už nedostalo k žádnému střeleckému pokusu a Jeseník navýšil skóre na konečných 1:6. O tři branky vítězů se postaral Tomáš Cundrla a pokud se naplní jeho avizovaný zimní odchod do Mladé Boleslavi, můžeme už dnes hovořit o velké ztrátě pro budoucnost jesenického fotbalu. Další branky přidali jeho spoluhráči Petr Buček, Aleš Dostál a Matěj Zelinka.

Jeseník hraje za týden poslední domácí utkání podzimní části se Želatovicemi.

Jeseník: Vajda, Malysa – Plšek, Krézek, Dostál, Bouchal, Zelinka, Cundrla, Bartoš, Sedlák, Buček.