Rapotín – Jeseník 2 : 1

Jeseník utrpěl druhou prohru v řadě a stejně jako před rokem prožívá mužstvo nevydařený závěr podzimu.

Průběh utkání ovlivnila situace z 11.minuty, kdy Keltner, zastavil zezadu faulem domácího hráče řítícího se do gólové šance a byl vyloučen. Jeseník se i v deseti snažil o útočnou hru a vytvořil si několik slibných situací před brankou. Ale ve 35.minutě domácí po vydařeném centru hlavou otevřeli skóre.

V 65.minutě se situace opakovala jako přes kopírák a Rapotín vedl už 2:0. Jeseník měl tlak i šance a v 82.minutě střídající Furik hlavou snížil. Přes řadu dalších příležitostí už se skóre neměnilo.

Jeseník zanechal lepší dojem než před týdnem v Bělkovicích, ale znovu odešel ze hřiště bez bodu.