Ohlédnutí za víkendem

MUŽI

Jeseník zanechal v Rapotíně o mnoho lepší dojem než o týden dříve v Bělkovicích. Bohužel výsledek byl stejný – druhá porážka v sezoně znamená už „jen“ osmibodový náskok. Přes dobrý herní výkon mužstvo tentokrát selhalo v koncovce. Reputaci si může nejlepší tým soutěže napravit v sobotní závěrečné tečce tohoto kalendářního roku na domácím hřišti proti Troubelicím.

DOROST

Poslední podzimní vystoupení už mají za sebou naši dorostenci, kteří v neděli hráli ve Vsetíně. Podrobnosti se dozvíme už brzy v trenérském hodnocení, takže jen stručně: Starší dorost vedl v poločase 2:0, ale během úvodní dvacetiminutovky druhé půle přišel o náskok a prohrál 2:3. Mladší dorost naopak musel dotahovat ztrátu a odváží si ze Vsetína divokou remízu 5:5.