Vysoká výhra v přípravě

FC SLAVOJ OLYMPIA BRUNTÁL – FK JESENÍK 1 : 8 (1:4)

Jeseničtí fotbalislogo_bruntté se v dalším přípravném utkání představili na „umělce“ v Bruntále. Účastníka I.A třídy v Moravskoslezském kraji bez problémů porazili vysokým rozdílem.

Mužstvo trenéra Ševčíka si ve třetím přípravném střetnutí připsali první výhru. Od počátku byli hosté jasně lepší a přehrávali soupeře ve všech směrech. O první dvě branky se postaral Woitek a v úvodní půlhodině hry zvýšil Jeseník už na 4:0 zásluhou Břízy a Plháka. Potom zaznamenal Bruntál jeden čestný úspěch, ale po změně stran už znovu stříleli pouze hosté z Jeseníku: Woitek, který nastoupil netradičně v útoku, zaznamenal další dvě trefy a celkově si v tomto utkání připsal čtyři góly. Na konci utkání se z obrany vysunul na hrot Keltner a rovněž on se dvakrát zapsal mezi střelce.

Branky: Woitek 4, Keltner 2, Bříza, Plhák.

Sestava v I.poločase: Vrána – Keltner, Macura, Karakasidis, Glac T. – Hanzlík, Minka, Mlynář, Plhák – Bříza, Woitek.

Sestava v II.poločase: Koukol – Novák, Keltner (70. Macura), Karakasidis, Glac T. – Nepožitek, Minka, Mlynář (70. Hanzlík), Daniel – Bříza (80. Keltner), Woitek (70. Plhák).