Krajský přebor – 5.kolo

Po víkendových bojích se v čele krajské tabulky nic nemění – stále vedou Velké Losiny, před Medlovem a Jeseníkem. Všechny tyto týmy svá domácí utkání zvládly.

Naše mužstvo se proti Kralicím výrazněji prosadilo až po změně stran, vysoké vítězství 4:1 je zasloužené a odpovídá průběhu utkání v druhém poločase, v němž se hosté soustředili hlavně na bránění.

Velké Losiny také nezaváhaly a také daly doma čtyři branky. A také musely proti Určicím otáčet nepříznivý výsledek po vlastním gólu, který si dal domácí obránce hned v úvodu utkání. Vítězství 4:2 zařídil dvěma góly v závěrečné fázi zápasu Navrátil.

Medlov si poradil doma se Želatovicemi 2:0 a od úvodní prohry v Jeseníku se veze na vítězné vlně. Z vítězství se poprvé v této sezoně radovali fotbalisté Litovle, když si doma poradili s HFK Olomouc B 4:2. Už v poločase vedli domácí 3:0.

Náš příští soupeř FC Hněvotín remizoval v Dolanech 2:2, když vyrovnávací branku vstřelili hosté dvě minuty před koncem. Ústí si doma hladce poradilo s posledním týmem tabulky Chválkovicemi 6:2, ačkoli tři branky dali domácí až v poslední desetiminutovce.

Kojetín se poprvé radoval z výhry na domácím hřišti, kde Mohelnice prohrála 0:1. Mohelnické „béčko“ po dobrém startu do sezony už tři kola nebodovalo. Hodně branek padalo v zápase Šternberk – Zábřeh. Domácí tým vyhrál 4:2 a ze čtvrtého místa nám šlape na paty.

VÝSLEDKY – 5.kolo

Neděle 6. 9. 2015 16:30
FK Kojetín – Koválovice – FK Mohelnice B 1:0 (1:0)

Branky: 15. Horák Zdeněk.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny –  Sokol Určice 4:2 (1:1)
125 diváků
Branky: 18. Kupčík Martin (vl.), 29. Mičunda Jan, 54. Šinogl Matěj, 72. Navrátil Petr, 86. Navrátil Petr (pen.) – 61. Cetkovský Otakar

FC Dolany – FC Hněvotín 2:2 (1:1)
120 diváků
Branky: 45. Hegr Jakub, 60. Čapek Michal – 30. Pagáč Lukáš, 88. Čech Antonín

MedlovŽelatovice 2:0 (0:0)
80 diváků
Branky: 60. Novák Filip, 84. Okrouhlý Marek (pen.)

Neděle 6. 9. 2015 10:00
TJ Sokol Ústí – SK Chválkovice 6:2 (2:1)
200 diváků
Branky: 4. Orava Tomáš, 19. Sencovici Patrik, 50. Merta Zdeněk, 80. Merta Zdeněk, 87. Ševčík Tomáš, 90. Pokorný Radim – 58. Spáčil Václav, 10. Šrom Jiří

Sobota 5. 9. 2015 16:30
FK Šternberk –  SK SULKO Zábřeh 4:2 (3:1)
220 diváků
Branky: 9. Jurečka Jiří, 37. Zifčák Petr, 43. Zifčák Petr, 55. Zifčák Petr, 84. Mudrák Tomáš (vl.) – 12. Němec Adam

FK Jeseník – FC Kralice na Hané 4:1 (1:1)
175 diváků
Branky: 21. Bříza Adam, 57. Mlynář Bronislav (pen.), 67. Karakasidis Jakub, 86. Plhák Patrik – 15. Kováč Martin

TJ Tatran Litovel1. HFK Olomouc 4:2 (3:0)

Branky: 11. Kučera Marek, 14. Krátký Marek, 36. Heinz Petr, 78. Čep Michal – 63. Sázel Roman, 70. Šuba Jan

1 Velké Losiny 6 5 1 0 25:6 16
2 Medlov 6 5 0 1 13:7 15
3 Jeseník 6 4 2 0 17:8 14
4 Šternberk 6 4 1 1 13:7 13
5 Ústí 6 3 2 1 17:7 11
6 Mohelnice B 6 3 0 3 6:7 9
7 Dolany 6 2 2 2 13:7 8
8 Hněvotín 6 2 2 2 16:14 8