Muž zápasu: Bronislav Mlynář

Kapitán a nejlMuz_zapasu_mlynarepší střelec. Bronislav Mlynář vede jesenickou
fotbalovou loďku nástrahami rozbouřených vln krajského přeboru. A plavba je to nadmíru úspěšná, vždyť Jeseník coby nováček soutěže dokončil podzim v čele tabulky s pětibodovým náskokem. Poslední utkání v sobotu proti Želatovicím mělo tříbrankového střelce, který je zároveň naším posledním Mužem zápasu v podzimní sezoně.

V sobotu jste se rozloučili s podzimem vítězstvím nad Želatovicemi. Jak bys toto utkání zhodnotil?
No upřímně, moc se nám to nepovedlo. Nejpozitivnější na tom je ten výsledek, herně jsme se trápili. Soupeř překvapil tím, že chtěl hrát, byl aktivní. Připadalo mi, že už vyhlížeme pauzu, kdy si všichni od fotbalu odpočineme. A druhý poločas jsme hráli dost naivně.

Ty jsi dal v tomto zápase tři góly, byl to tvůj první hattrick?
Nebyl. Už v I.A třídě jsem myslím jednou nebo dvakrát dal tři góly za zápas, bylo to ještě před mým odchodem do Šumperka.

Jeseník na prvním místě v kraji. Co tomu říkáš?
Věděli jsme, že máme dobré mužstvo které může hrát na špici přeboru a věřil jsem, že skončíme do třetího místa. Vycházeli jsme ze zkušeností z přípravných zápasů proti týmům z vyšších soutěží a v těchto utkáních jsme většinou bývali lepší nebo aspoň na stejné úrovni. První místo po podzimu je ale určitě překvapením a pro jesenický fotbal je to vynikající výsledek. Uvidíme, jak to půjde na jaře.

Jak přijímáš skutečnost, že jsi v podzimní části nejlepším jesenickým střelcem?
Je to pro mě překvapení. Všichni víme, že je to hlavně tím, že chodím na penalty a těch jsme na podzim kopali dost. Ale jsem rád, že poslední dobou jsem začal dávat góly i ze hry.

Koho by jsi zvolil za muže zápasu proti Želatovicím?

Zvolil bych asi Davida Macuru, nejen za tento zápas. Dlouhodobě odvádí výborné výkony.