Výhra nad Opavou

Domácím utkáním se Slavií Opava zahájili starší dorostenci FK Jeseník jarní část divizní sezony.

Po dramatickém průběhu domácí zvítězili 3:2, když v poločase vedli 2:0 dvěma brankami výborně hrajícího Bajzy. Soupeř ale po změně stran dokázal srovnat skóre na 2:2. Ve strhujícím boji nakonec rozhodl Řezníček o jesenickém vítězství 3:2.

Byl to zápas rozdílných poločasů. V tom prvním Jeseník zahrál výborně, kontroloval hru a zaslouženě získal dvoubrankové vedení. Opavský tým ale ve druhém poločase zlepšil pohyb, naoapk na jesenickém týmu byl patrný úbytek sil a hosté po zásluze vyrovnali. Deset minut před koncem ale dokázal Jeseník přece jen strhnout vítězství na svou stranu, když v závaru před brankou se prosadil Řezníček, který od jarní sezony hraje formou střídavých startů za dorost Baníku Ostrava. V poslední minutě mohla Opava vyrovnat, když hostující hráč sám postupoval na branku, ale trefil tyč. Jeseník těsnou výhrou udělal důležitý krok k záchraně.

Sestava: Vavrač – Lukáč, Daniel, Nguyen, Obšil, Řezníček, Hanusek, Bajza, Vojtek, Chromek, Krátký.