V neděli do Opavy

V neoblíbeném termínu – neděle dopoledne – odehraje naše mužstvo první venkovní zápas v divizi. V Opavě budou mít oba soupeři o motivaci postaráno, v prvním kole totiž vyšli bodově naprázdno.

O nás:

Přes prohru s Havířovem panuje v mužstvu pozitivní nálada a trenér Petr Ševčík říká, že Jeseník rozhodně do Opavy nepojede s obavami nebo dokonce s poraženeckou náladou. „Mužstvo je kompletní a připravené odevzdat v neděli maximální výkon. Budeme věřit, že se to povede a že neodjedeme s prázdnou,“ dodal trenér. V plné přípravě jsou už oba brankáři a do tréninku se vrátil také Martin Furik, který měl v posledních dnech zdravotní problémy. Neúspěch s Havířovem hráče moc mrzel, ale zároveň se přesvědčili, že při stoprocentním výkonu se v divizním měřítku neztratí.

O soupeři:

„Sledovali jsme s Tomášem Glacem video a musím říct, že jejich prohra 1:4 v Hranicích vůbec neodpovídá kvalitě tohoto mužstva. Hráli výborně a byli lepší, ale domácí měli vyšší produktivitu při proměňování šancí. Čeká nás opravdu těžký soupeř,“ prohlásil na adresu opavského „béčka“ náš trenér Petr Ševčík. Juniorka Opavy spadla v roce 2015 z Moravskoslezské ligy a minulou divizní sezonu zakončila na devátém místě. V sobotu hraje opavské A-mužstvo domácí druholigové derby s Frýdkem-Místkem a dá se čekat, že hráči, kteří do tohoto duelu nezasáhnou, posílí na druhý den juniorku proti Jeseníku.

Utkání SFC OPAVA – FK JESENÍK se hraje v neděli 14. 8. 2016 od 10:15 hod.