V sobotu doma s Leštinou

Muži nastoupí v sobotu od 16 hodin k prvnímu domácímu utkání jarní sezony. Soupeřem bude Sokol Leština a přiznejme, že tento tým se v roce 2013 stal noční můrou našeho mužstva. Vzájemné utkání na jaře loňského roku skončilo za deště v Jeseníku šokující výhrou hostů 6:2. A na podzim pro změnu v Leštině jsme utrpěli podobný debakl 1:6. Nepříjemné „tenisové“ výsledky, ale věřme, že sobotní „třetí set“ bude tentokrát patřit Jeseníku.

Oba soupeři vstoupili do jarní sezony úspěšné. Naše mužstvo vyhrálo v Bludově 2:0. Výborně zahrál Jan Minka, který řídil jesenickou ofenzívu. O místo v základní sestavě se svým výkonem v druhém poločase přihlásil autor druhého gólu Jan Vavrač. Celkově zanechalo mužstvo velmi dobrý dojem a Bludovu nedalo šanci. Leština ale bude mnohem tvrdší fotbalový ořech. V tabulce I.A třídy je na čtvrtém místě s šestibodovým náskokem na naše mužstvo. První jarní kolo zvládla Leština na domácím hřišti výtečně, když porazila třetí celek tabulky Moravský Beroun 4:1.

Střetnutí hrané v sobotu 12.4. od 16 hodin řídí jako hlavní rozhodčí Michal Dömisch z Olomouce.

ZVEME FOTBALOVÉ PŘÍZNIVCE DO JESENÍKU NA ZAJÍMAVÉ UTKÁNÍ DVOU OFENZÍVNÉ LADĚNÝCH SOUPEŘŮ.