V sobotu do Bělkovic

znak_belkovice

Utkáním v Bělkovicích na Olomoucku pokračuje pro naše mužstvo jarní sezona. Střetnou se dva týmy, které z úvodních dvou jarních kol mají stoprocentní bodový zisk.

Jeseník zvládl jarní vstup v Bludově i těžký domácí duel s Leštinou. Bělkovice vyhrály v prvním jarním kole na domácím hřišti s Troubelicemi 3:1 a stejný výsledek zopakovaly i minulý týden v Moravském Berouně.

V podzimní části skončilo vzájemné utkání výhrou našeho mužstva na domácím hřišti v poměru 5:3. Naše mužstvo tehdy vedlo už 3:0, ale v závěrečných minutách jsme bránili těsný náskok 4:3 a až v nastavení padl pojišťující pátý gól.

Klub SK Bělkovice – Lašťany již desátou sezonu působí v I.A třídě poté, co v roce 2005 sestoupil z krajského přeboru (tam se utkával i s Jeseníkem). V I.A třídě se s Bělkovicemi střetáváme v této sezoně poprvé, protože v posledních ročnících tento soupeř hrál „jižní“ skupinu B.

Utkání Bělkovice – Jeseník se hraje v sobotu 19.4. od 16 hodin a řídí ho rozhodčí Ivo Antoníček z Prostějova.

PRŮBĚŽNÝ STAV UTKÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT V DOBĚ UTKÁNÍ ONLINE NA NAŠEM WEBU.