Medlov – Jeseník 3 : 1

Poslední výjezd této sezony se jesenickým fotbalistům nepovedl a z Medlova se vracejí s prázdnou.

Šestá jarní porážka nemá žádný zásadní vliv na postavení Jeseníku v tabulce, kde mužstvo zůstává páté, již bez šance na vylepšení této pozice.

Utkání průměrné úrovně ovlivnili až děsivé individuální chyby hostujících hráčů. Svůj den určitě neměl brankář Michael Vrána a na Medlov nebude v dobrém vzpomínat ani mladý stoper Marek Cekuras, který v 57. minutě uviděl červenou kartu. Zápas pro něj předčasně skončil, když po ztrátě míče rukama zezadu stáhl k zemi útočníka, který už mířil sám na branku. Zmaření zjevné brankové příležitosti a vyloučení poslalo Jeseník do více než půlhodinového oslabení. To bylo za stavu 1:2, když v prvním poločase Jeseník inkasoval dvě laciné branky a herně vyrovnaný zápas se začal naklánět ve prospěch domácích.

Kontaktní gól vstřelil hned po přestávce Jan Zrník, který z pětadvaceti metrů fantastickou střelou z přímého kopu vymetl šibenici. Domácí se vrátili do dvoubrankového náskoku v 65. minutě a vedení 3:1 už bez problémů udrželi až do konce. V závěru měl obrovskou jesenickou šanci střídající dorostenec Červeňák, který obešel dva obránce, ale jeho pokus z úhlu brankář kryl.

Medlov prohrál na jaře jediný zápas v Zábřehu a dobrou formu potvrdil i v utkání s Jeseníkem. Naše mužstvo se rozloučí se sezonou za týden na domácím stadionu proti Černovíru.

Branky: 26. Ryba, 30. a 65. Novák – 47. Zrník

TJ Medlov: Zmund – Skřebský, Srdýnko, Kasal, Bartoňek, Novák (81. Kux), Okrouhlý, Ryba (46. Pospíšil), Klos, Muzikant (46. Klabačka), Šléška (46. Rozsypal).

FK Jeseník: Vrána – Nečesal, Cekuras, Macura, Vavrač – Mráz, Cundrla (73. Bráblík), Karakasidis, Plhák – Bříza (74. Kysela), Zrník (79. Červeňák).

Žluté karty: Kasal, Rozsypal, Klos – Cundrla, Mráz.

Červená karta: 57. Cekuras

Rozhodčí: Kopecký – Motal, Brázdil.

Diváci: 200.