Jeseník – Česká Ves 6 : 1

V druhém přípravném utkání naše mužstvo potvrdilo roli favorita a porazilo Řetězárnu 6:1.

K nedoléčeným Vavračovi a Kyselovi se přidal zraněný Cundrla. V brance se vystřídala mladá dvojice dorostenců. Skóre otevřel Bráblík, po něm se střelecky prosadili Mráz a Bříza. Na konci poločasu Řetězárna snížila, když Janíček srazil míč nešťastně do vlastní sítě. Na začátku druhé půle si premiérový gól v jesenickém dresu připsal další přicházející dorostenec Horák. Pak ještě Urban neproměnil penaltu a další dvě jesenické branky přidal Bříza.

Jeseník sehraje v sobotu od 15 hodin další přípravný zápas doma s Jindřichovem ve Slezsku. O týden později pak odstartuje sezona domácím duelem se Zábřehem.

Branky: Bříza 3, Bráblík, Mráz, Horák.

Sestava: Bašný (46. Jurčák) – Cekuras, Křivohlávek, Janíček, Zrník – Bráblík (46. Horák), Minka (46. Urban), Mráz, Plhák, Kmínek – Bříza.