Velké Losiny – Jeseník 2:2

Poslední přípravné utkání před nedělním vstupem do krajského přeboru odehrálo naše mužstvo ve Velkých Losinách, kde jsme smazali dvoubrankový náskok domácích.

Velké Losiny vedly v poločase 2:0, góly padly ve 25. a ve 30. minutě. Domácí tým využil slabší desetiminutovky našeho týmu a z převahy vytěžil dvoubrankový náskok. Druhý poločas patřil Jeseníku, který zaslouženě vyrovnal. Nejprve v 71. minutě po faulu na Keltnera snížil z penalty Woitek. A čtyři minuty před koncem Mlynář uvolnil Petra Nováka, který svoji šanci proměnil a stanovil konečný výsledek 2:2. Soupeři si pak ještě vyzkoušeli penaltový rozstřel, který se kope i v krajských soutěžích v případě nerozhodného výsledku. Jeseník byl na penalty úspěšnější, když vyhrál 6:5.

Nepříjemností je zranění Jirky Mráze, který s pochroumaným kotníkem odstoupil už ve 30. minutě. Jeho start v nedělním mistráku v Dolanech je v tuto chvíli nejistý.