Áčko hostí lídra, béčko hraje dopoledne

Oba naše dospělé týmy se v nadcházejícím víkendu představí na domácím stadionu. A-mužstvo přivítá vedoucí mužstvo divizní tabulky Hlubinu. Béčko se v neděli představí mimořádně již dopoledne – od 10 hodin hostíme v okresním přeboru Lipovou.

Hlubina na čele divize drží dvoubodový náskok na druhou Opavu B. Naše mužstvo nemá z úvodu jarní sezony dobrou bilanci (0 – 2 – 4, skóre 1:8) a aktuálně jsme na předposledním, tedy sestupovém místě. Máme ovšem zápas k dobru po odloženém utkání minulého kola v Havířově, které se odehraje v novém termínu ve středu 8. května od 10:15.

Náš tým se pokusí v sobotu odpoledne zaskočit velkého favorita a bodovat. Podzimní vzájemný zápas v Ostravě skončil výhrou domácí Hlubiny 4:1. Náš zítřejší soupeř se netají postupovými ambicemi do třetí ligy.

Utkání JESENÍK – HLUBINA se hraje v sobotu 27.4. od 16:00.

V neděli čeká domácí duel také naši rezervu. Vedoucí tým okresního přeboru hostí Lipovou a hraje se netradičně v 10 hodin dopoledne, po dohodě obou soupeřů.

Utkání JESENÍK B – LIPOVÁ LÁZNĚ se hraje v neděli 28.4. od 10:00.