Jeseník – Hlubina 0:3

Třetí porážka v řadě a zůstáváme na patnáctém místě. To je hlavní výstup ze sobotního utkání proti patrně nejlepšímu týmu soutěže.

FOTKY Z UTKÁNÍ

Proti Hlubině jsme neměli co ztratit, mohli jsme jen získat. Nezískali jsme. Soupeř s třetiligovými parametry (ostatně Hlubina potvrzuje jasný záměr letos postoupit o patro výš) proti trápícímu se Jeseníku, který se bude příštích sedm týdnů zuby nehty rvát o divizní přežití. Výkonnostní rozdíl mezi soupeři byl patrný po většinu zápasu, individuální kvalita a herní vyspělost hostí nám dávala pramalé šance na úspěch.

Úvodní minuty ale z pohledu Jeseníku vypadaly sympaticky. Trenér Valenta změnil rozestavení na 3 – 5 – 2 a i díky tomu se hned v první minutě ocitl Martin Bráblík v pozici, v jaké jsme ho po celé zatím neviděli: V náběhu za obranu převzal míč, uvolnil se ve vápně, ale přihrávku před bránu stačili obránci zblokovat. Vzápětí se ke střele dostal Grulich a zpoza vápna minul. Na druhé straně hosté udeřili po rohovém kopu, kdy se odražený balon dostal k Saskovi a od 5.minuty jsme museli dotahovat – 0:1. Ve vyrovnaném prvním poločase měl šanci Kysela, který hlavičkoval nad, hosté nás ale opět vytrestali ze standardek. Po dalším rohovém kopu zvyšoval Badalyan na 0:2 a v nastaveném čase z přímáků F’orster už na 0:3.

Druhý poločas hosté kontrolovali a ukázali jasnou dominanci. Náš tým si už zásadní situace před soupeřovou brankou nepřipravil. Výsledkem je porážka 0:3 a čekání na vstřelený gól se protáhlo na 5 zápasů.

Jedeme dál, není čas se v tom babrat, protože teď nás čeká zásadní fáze sezony: už v sobotu klíčový výjezd do Řepiště, které je v sestupových starostech namočené podobně jako my!


FOTKY Z UTKÁNÍ

Sestava: Kružík – Cekuras, Macura, Sytař (66. Vaněk) – Mar.Bráblík (75. Tulis), Pechoušek (46. Planý), Krézek, Grulich, Bouchal – Červeňák (46. Mich.Bráblík), Kysela (46. Bříza).