V Bohuňovicích remíza a vyloučený brankář

• Remíza v Bohuňovicích 3:3 – zklamání.
  • Dvakrát jsme vedli o dvě branky.
  • Všechny tři góy jsme dostali z pokutových kopů.
  • Brankář Vrána byl vyloučen.

Jeseník se s tím od začátku nemazlil: 11.minuta – Karakasidis hlavou 0:1. O minutu později zvyšuje Kysela na 2:0 a hosté jsou v pohodě. Rychle získaný náskok ovšem naše hráče ukolébal a domácí se dostali do hry. Ve 23.minutě proměnili nařízený pokutový kop. Ale chvíli nato vrátil Jeseníku dvoubrankové vedení opět Kuba Karakasidis a za stavu 1:3 se šlo do kabin.
V druhém poločase hosté kontrolovali výsledek až do 77.minuty, kdy další přísně nařízenou penaltou domácí tým vstřelil kontaktní gól. V předposlední minutě pak brankář Michal Vrána fauloval, dostal druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Třetí nařízenou penaltu tak musel jít chytat náhradník Aleš Salva. Stranu vystihl, ale na míč nedosáhl a tak se Bohuňovice mohly radovat z bodu. Jeseník ztratil vyhraný zápas a pamětníci budou dlouho vzpomínat, kdy se proti mužstvu kopaly tři penalty.
Podrobnosti ZDE..
Sestava: Vrána – Novák, Keltner, Macura, T.Glac – Nepožitek, Minka (67. Daniel), Karakasidis, Vavrač – Kysela, P.Glac (55. Zrník)