Jeseník – Bruntál 1 : 1

Druhý díl naší divizní ságy přinesl první bodový zisk. Je to ovšem remíza s příchutí kysela. Naše mužstvo po rozpačité první půli odehrálo dobrý druhý poločas, bušilo do bruntálské obrany, mělo několik šancí, ale vítězství z toho nebylo. Zklamání to není a spokojenost také ne. Takže něco mezi.

FOTKY Z UTKÁNÍ

VIDEOZÁZNAM Z CELÉHO UTKÁNÍ

Začali jsme skvostně: už ve druhé minutě Vaněk překvapil váhajícího bruntálského obránce, sebral mu míč a sám před brankou prostřelil gólmana Šidláka. Vedení 1:0 jsme v prvním poločase bránili a další šance nepřišly. Za zmínku stojí pouze Bouchalova tvrdá střela z 20 metrů, se kterou si bruntálský brankář poradil. Hosté byli aktivnější a ve snaze o vyrovnání vybojovali několik nebezpečných standardek. Ve 35. minutě se po rohu zorientoval v závaru Vojtík a zblízka poslal míč k tyči – 1:1.

Druhý poločas byl herně mnohem vydařenější, Jeseník byl nebezpečný a naopak hosté se už ke kloudnému zakončení nedostali. Velmi aktivní byl zejména náš kapitán Martin Bráblík, který z pravé strany posílal před branku jeden centr za druhým. Kysela hlavou těsně minul, Cekuras v gólovém postavení nestihl zakončit, Planého efektní nůžky vyrazil brankář Šidlák. To je jen malý výčet situací, u kterých jsme byli blízko vítězné trefě. Za zmínku stojí také střet Kysely s bruntálským gólmanem, po kterém se domácí dožadovali penalty, ale rozhodčí to posoudil jinak.

S remízou byli spokojenější hosté, kteří v zimní přípravě i v červencovém pohárovém utkání odjížděli z Jeseníku poraženi a tentokrát se jim podařilo u nás skórovat i bodovat.

Naše mužstvo nabralo další divizní zkušenost a nyní ho čekají těžké venkovní zkoušky ve Vítkovicích a v Krnově.

FOTKY Z UTKÁNÍ

VIDEO – gólové okamžiky zápasu:

Branky: 2. Vaněk – 35. Vojtík.

Sestava: Vajda – Mar.Bráblík, Macura, Cekuras, Bouchal (81. Mich.Bráblík) – M.Planý, Janíček, Krézek, Vaněk (66. Červeňák) – Kysela (75. S.Planý), Furik (46. Zelinka).

VIDEOZÁZNAM Z CELÉHO UTKÁNÍ