V sobotu do Vítkovic

Jeseník má z úvodních dvou divizních kol jeden bod. Nyní se pokusíme zabodovat na půdě soupeře se slavnou fotbalovou minulostí. Každý zápas je nová škola, každý divizní souboj nová neocenitelná zkušenost a utkání ve Vítkovicích nebude výjimkou.

Vítkovice. Domácí šampion ze sezony 1985/86, mnohaletý prvoligový klub, účastník evropských pohárů a adresa řady československých reprezentantů. V ostravském klubu už na zašlou slávu jen vzpomínají, nyní je to divizní klub, stejně jako my a v sobotu se poprvé v historii utkáme s tímto soupeřem na soutěžní úrovni.

Vítkovicím bylo odloženo první kolo v Bruntále kvůli podmáčenému hřišti a v tom druhém podlehli vysoko 0:4 na půdě Krnova. Nyní je čeká tedy první domácí vystoupení. Náš tým podruhé zavítá na Ostravsko a pokusí se navázat na první bodový zisk z předchozího domácího utkání s Bruntálem.

Trenér Libor Sláma se stále musí obejít bez zraněného Cundrly a především musí vyřešit stoperský post, kde zkušený Macura v utkání s Bruntálem pouze zaskakoval v nouzi a do Vítkovic nepojede.

MFK VÍTKOVICE – FK JESENÍK, sobota 19.8. v 17:00.

Doprava mužstva je tentokrát organizována individuálně osobními auty. Utkání se hraje v baníkovském Tréninkovém centru Vista.