Úterý v 17:30 Jeseník B – Olešnice

Naše B-mužstvo nastoupí v úterý 14. května od 17:30 na domácím stadionu proti soupeři z Olešnice. Jedná se o semifinále krajského poháru a očekáváme kvalitní a zajímavý souboj se silným protivníkem.

FK WAREXJeseník B – nově vzniklý tým založený před rokem se kromě nejnižší soutěže okresního přeboru přihlásil také do okresního poháru. V něm zvítězil a vybojoval si právo účasti v krajském poháru, kde se překvapivě probil až mezi poslední čtveřici. Postupně jesenické „béčko“ na cestě do semifinále soutěže vyřadilo Lipovou, Českou Ves, Bernartice a bez boje Rapotín, který před čtvrtfinálovým zápasem odstoupil z poháru a Jeseník B vyhrál kontumačně 3:0.

Semifinálovým soupeřem je aktuální lídr I.A třídy 1. FC Olešnice u Bouzova. Svoji soutěž vede s velkým náskokem a neohroženě míří do krajského přeboru. Na olešnické soupisce najdeme několik bývalých divizních hráčů a není pochyb o tom, že hosté budou v úterním utkání favoritem.

V druhém semifinále se střetnou ve středu Chválkovice (I.A třída) s Čechovicemi (krajský přebor). Finálové utkání se odehraje v červnu na neutrální půdě.