Výhra v Břidličné

Naše mužstvo v přípravném utkání v Břidličné prohrávalo 0:2, ve druhém poločase ale otočilo výsledek na 3:2. Vítěznou branku dal dvě minuty před koncem Honza Minka z penalty.

Účastník krajského přeboru Moravskoslezského kraje TJ Kovo Břidličná byl dalším soupeřem našeho mužstva v letní přípravě. Nehrálo se přímo v Břidličné, ale na náhradním hřišti ve Štáhli. Trávník nebyl dobrý a hře našeho mužstva nerovný terén nevyhovoval. Na konci vyrovnaného prvního poločasu domácí dvakrát udeřili po chybách naší obrany – góly padly ve 40. a 41. minutě. Ještě před přestávkou mohl Minka snížit, ale jeho střelu zastavilo břevno.

Brzy po změně stran se přece jen podařilo našemu mužstvu skórovat. Nejprve se trefil Woitek a chvíli nato si druhý gól dal domácí hráč do vlastní sítě. Jeseník měl v dalším průběhu více šancí a zaslouženou výhru zařídil v 88.minutě Minka, když proměnil pokutový kop nařízený za faul na Woitka. Dobrý výkon a kvalitní utkání skončilo naší výhrou 3:2.

Další příprava čeká Jeseník v sobotu od 17 hodin na domácím hřišti proti polskému týmu Ladek Zdroj.