Jeseník – Maletín 10 : 0

Další dvouciferná jízda jesenického mužstva. Souboj dvou dosud neporažených týmů skončil totální frustrací hostů, kteří přijeli jako ambiciozní nováček a na jesenickém stadionu museli skousnout potupnou desetibrankovou porážku. Navíc prohráli v mistrovském utkání poprvé po čtrnácti měsících.

Jeseník zničil soupeře smrtícím přechodem do protiútoku. Dva góly Lukáše Woitka, dva góly Adama Břízy, parádní únik Pavla Kysely a chytrý trestňák Martina Hanzlíka stanovily poločasový výsledek 6:0. A to ještě rozhodčí odpustil hostům jasnou penaltu a vyloučení brankáře. Druhý poločas pokračoval v exhibičním duchu: Honza Minka se opřel do balonu a ze třiceti metrů vymetl šibenici. Střídající Patrik Plhák si udělal z obránců kuželky a parádní sólo zakončil osmým gólem. Hosté měli také šance na čestný úspěch, ztroskotali ale na fantastickém Pastuchovi. V závěr Maletín ještě trefil tyč a pak dvakrát inkasoval po drzých průnicích obránců – nejprve si hezké sólíčko vystřihl Jan Vavrač a v poslední minutě zaokrouhlil desítku kapitán David Macura, který si položil i gólmana a do skóroval do prázdné branky.