V sobotu Jindřichov!

V pátém kole I.A třídy přivítá naše mužstvo na domácím hřišti nedalekého soupeře TJ Olpa Jindřichov, kterému se v rozjezdu nové sezony daří. Dvě výhry, dvě remízy, devět vstřelených a sedm inkasovaných branek, taková je bilance dosud neporaženého týmu z Jindřichova a staví ho na průběžné čtvrté místo.

Jenže na výlety „přes kopec“ do Jeseníku nemá Olpa už tři roky zrovna příjemné vzpomínky: prohry 1:7, 2:7 a 0:9 hovoří samy za sebe. Ani v domácím prostředí zatím nedokázal Jindřichov naše mužstvo porazit.

Vzájemná bilance v I.A třídě v posledních třech letech:

10.5.2014 JESENÍK – JINDŘICHOV 9 : 0
28.9.2013 JINDŘICHOV – JESENÍK 1 : 1
22.6.2013 JESENÍK – JINDŘICHOV 7 : 2
18.8.2012 JINDŘICHOV – JESENÍK 2 : 2
16.6.2012 JINDŘICHOV – JESENÍK 1 : 6
29.10.2011 JESENÍK – JINDŘICHOV 7 : 1

Při veškerém respektu k soupeři věříme, že tato pozitivní bilance bude pokračovat. Každá série sice jednou končí, ovšem není důvod proč by měla skončit zrovna v sobotu.

Co je nového v našem mužstvu? Do branky už by se měl vrátit uzdravený Michael Vrána. Naplno trénuje také Pavel Kysela a bude připraven. Mužstvo je nažhavené, na středečním tréninku měl trenér Petr Ševčík osmnáct hráčů a k plánům do utkání říká: „chceme vyhrát!“

Kromě dobrého fotbalu vás zveme do areálu FK Jeseník na bohaté občerstvení, udírna jede naplno, pivo teče proudem, další pochoutky jsou také připraveny a ze vstupenek losujeme držitele hodnotné ceny. Sobota v Jeseníku patří fotbalu! Začátek v 16:30 hodin.