Devatenáctka jede!

JESENÍK – ZÁBŘEH n.M. 4 : 0   (pol. 2:0)

Jeseničtí starší dorostenci zvládli třetí utkání v řadě a jejich dobrou formu na vlastní kůži okusil soupeř ze Zábřehu. Na domácím hřišti si Jeseník připsal po výborném výkonu zasloužené tři body.

Za stavu 0:0 sice Ríša Zrník poslal pokutový kop jen do tyče, ale o chvíli později už otevřel skóre střelou v pádu Josef Knebl. Stejný hráč přidal před koncem poločasu druhou branku a na začátku druhé půle dokončil svůj hattrick, když doklepával pěknou akci do prázdné branky. Čtvrtý jesenický gól přidal v závěru David Marcinov. Jeseník mohl vyhrát i vyšším rozdílem, ale zahodil mnoho nadějných šancí. Soupeř ze Zábřeha byl pod permanentním tlakem, v prvním poločase bojoval, ale po změně stran odpadl a nepřipsal si ani jeden střelecký pokus.

Podrobnosti později v trenérském hodnocení…