Jeseník – Štíty 5 : 1

V sedmém kole I.A třídy sedmé vítězství našeho týmu. Jeseník sestřelil Štíty ze vzduchu – všech pět branek dalo domácí mužstvo po standardních situacích, kdy před brankáře Štítů Vernera letěly centrované balony a jeseničtí hráči nekompromisně zakončovali.

V prvním poločase se takto prosadili obránci Novák a Macura. Hosté ovšem podnikali nebezpečné protiútoky a zejména v prvním poločase platili rozhodně za nejlepší tým, jaký se v této sezoně v Jeseníku představil. Jejich ofenzivní snažení přineslo ve 42.minutě snížení na 1:2, když rychlý brejk zakončil Sitta. Byl to ve čtvrtém utkání první inkasovaný gól našeho mužstva v tomto ročníku na domácím hřišti.

Po změně stran už se hosté k ničemu nedostali a Jeseník po rohových kopech třikrát skóroval po hlavičkách Woitka, Kysely a znovu Woitka.

PODROBNOSTI ZDE

FK Jeseník: Vrána – Novák, Macura, Kelter, T.Glac – Woitek, Mlynář, Karakasidis, Vavrač – Kysela, Bříza. Střídali: Schneider, P.Glac, Minka, Hanzlík.