FK Jeseník  –  FC MSA Dolní Benešov  –  8 : 1 (7 : 0)

Sestava:        Matějka-1  –  Žemba-2; Slámka-2; Knebl-2; Bráblík-1,5

Mráz-2; Orel-2; Žiga-1,5; Štěrba-2  –  Urban-1,5; Mirčevský-1,5

Střídali:        Kisel-2; Kadlec-1,5; Nguyen Van-2,5; Hloušek-2,5

Branky:         4 – Mirčevský; 1 – Urban, Žiga, Štěrba, Kisel

Komentář:     Dvacet minut nám trvalo než jsme prolomili střeleckou nemouhoucnost v utkání s D. Benešovem, ale potom rozpoutali naši hráči doslova střelecký koncert a uštědřili odevzdanému soupeři pořádnou ránu v podobě sedmi branek. Střelecky se zaskvěl především Jirka Mirčevský, který sám zatížil konto soupeře čtyřmi přesnými zásahy. Jak se nám  dařilo střelecky, dařilo se nám i herně. Soupeř nám poskytoval dostatek prostoru ke kombinaci a toho jsme dokázali především v první půli náležitě využít. Téměř každý náš útok vedl k ohrožení soupeřovy branky a konto soupeře jsme mohli zatížit ještě mnohem více. Druhý poločas již tak pohledný a fotbalově zdařilý nebyl. Hráči se začali utápět v individuálních akcích, soupeř již jen nakopával dlouhé míče a fotbal tak jednoznačně trpěl. O průběhu druhého poločasu svědčí i fakt, že se soupeřem, kterému jsme „nasypali“ za první poločas sedm branek, jsme hráli ve druhém jen remízu 1 : 1.

Celkové hodnocení:    velmi dobrý, postupně však horšící se výkon