Další vítězný výjezd

Ve středečním odpoledni cestovaly naše žákovské týmy k dohrávanému druhému kolu krajského přeboru do Šternberka.

Šternberk se po dvou letech vrátil zpět do krajského přeboru a opět patří k tomu lepšímu, co tato soutěž nabízí. Kvalita se ovšem pomalu ale jistě začíná projevovat i v kádru FK Jeseník, což potvrdilo i vzájemné utkání na šternberském stadionu.

Na podmáčeném hřišti po vydatném lijáku hosté brzy po úvodním hvizdu inkasovali, ale ještě v první půli vyrovnal Honza Bouchal. Po změně stran Jeseník ovládl dění na hřišti, což se projevilo i na konečném výsledku. Po dvou gólech Tomáše Cundrly, další trefě Honzy Bouchala a jedné brance Matěje Zelinky vyhráli naši žáci 5:1. Připsali si čtvrté vítězství v řadě a v této sezoně zatím na soupeřových hřištích neztratili ani bod.

„V prvním poločase se kluci trápili a nedařilo se jim. Druhou půli odehráli velmi dobře, bojovali a zaslouženě vyhráli,“ zhodnotil utkání vedoucí mužstva Karel Zelinka.

Sestava: Vajda (Hamšík) – Plšek, Sytař, Krézek, Zelinka, Dostál, Bouchal, Cundrla, Latzel, Buček, Sedlák, Bartoš, Drastich.