„Třináctka“ s další výhrou

JESENÍK – SLAVONÍN 8 : 2 (5:2)

Šesté vítězství v řadě si připsal jesenický tým mladších žáků. Soupeřem na domácím hřišti byl tentokrát snaživý nováček krajského přeboru ze Slavonína.

Utkání začalo podobnou smrští, jako o týden dříve s Černovírem. První minuta – 1:0, druhá minuta – 2:0, třetí minuta – 3:0. Bleskový nástup domácího týmu určil další dění na hřišti, v němž Jeseník kontroloval hru, ale zřejmě vědomí brzkého náskoku ukolébalo hráče a mužstvu chyběl větší hlad a touha po dalších gólových úspěších. Hosté korigovali výsledek poprvé za stavu 4:1 a podruhé v poslední minutě poločasu z nařízené penalty.

Po změně stran už se Slavonín neprosadil a Jeseník přidal tři branky. Domácím nechyběla snaha, ale k hernímu výkonu, i přes přesvědčivé vítězství, měli místy velké výhrady.

Brankově se třikrát prosadil Tomáš Cundrla, který s osmnácti góly vede střeleckou tabulku krajského přeboru. Dva góly vstřelil Dostál, po jednom přidali Buček, Bouchal a Bartoš.

Sestava: Vajda, Malysa – Plšek, Sytař, Krézek, Dostál, Bouchal, Zelinka, Cundrla, Bartoš, Latzel, Drastich, Sedlák, Buček.