Krajský přebor – 7.kolo

Jeseník a Velké Losiny udržely neporazitelnost, losinští fotbalisté ale na rozdíl od našeho mužstva utrpěly na domácím hřišti bodovou ztrátu po remíze s mohelnickým „béčkem.“

Jeseník musel otáčet nepříznivý výsledek proti Zábřehu a po vítězství 3:1 se posunul na druhé místo tabulky. K povýšení v tabulkovém postavení pomohla našemu celku mohelnická rezerva, která v neděli vybojovala remízu ve Velkých Losinách. Hosté z Mohelnice dokonce od 14.minuty vedli a cenný výsledek ztratili až těsně před koncem.

V čele tabulky zůstal podle očekávání Medlov, když doma porazil Chválkovice. Hosté šli sice v prvním poločase do vedení, ani na osmý pokus se ale vítězství nedočkali a zůstávají poslední.

Ve středu jedeme k předehrávce do Litovle, která v sobotu hostila Kralice na Hané. Důležitý zápas o záchranu skončil výhrou hostujícího mužstva 4:2, když Kralice zasadily rozhodující úder v 85.minutě a poté v nastavení pojišťovaly tři body gólem z penalty.

Hned po Litovli nás čeká v sobotu výjezd do Určic, které potřetí v řadě prohrály – tentokrát v Dolanech. Na vítězné vlně se naopak veze Šternberk. Za dohledu jesenické rozhodcovské trojice Juřátek, Zbýňovec, Jurčák vyhráli šternberští fotbalisté nad Kojetínem 3:1.

V tradičním neoblíbeném čase v neděli dopoledne se hrálo v Ústí a ani tam se hosté o překvapení nepostarali. Hněvotín sice vedl od 6.minuty, domácí favorit ale do poločasu vyrovnal a dvacet minut před koncem rozhodl o třech bodech.

Výsledky – 7.kolo

Neděle 20. 9. 2015 16:00
FC Želatovice – 1.HFK Olomouc B 1:2 (1:0)
140 diváků
Branky: 33
. Liška Tomáš – 63. Šuba Jan, 83. Vodička Radek

FC Dolany – TJ Sokol Určice 2:0 (0:0)
132 diváků
Branky: 50. Vrána Tomáš, 90. vlastní (Bokůvka Dominik)

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Mohelnice B 1:1 (0:1)
145 diváků
Branky: 87. Macek Martin – 14. Krejčí Jiří

TJ Medlov – SK Chválkovice 3:1 (2:1)

Branky: 26. Řehák Alex, 29. Muzikant Michal, 63. Okrouhlý Marek (pen.) – 18. Štefek Radek

Neděle 20. 9. 2015 10:00
TJ Sokol Ústí – FC Hněvotín 2:1 (1:1)
170 diváků
Branky: 28. Černotský Petr, 70. Černotský Petr – 6. Kryl Pavel

Sobota 19. 9. 2015 16:00
FK Šternberk – FC Slavoj Kojetín – Koválovice 3:1 (3:0)

Branky: 7. Tomanec Michael, 14. Hlaváček Tomáš, 42. Zifčák Petr – 88. Krčmář Jakub

FK Jeseník – SK SULKO Zábřeh 3:1 (0:1)

Branky: 72. Mlynář Bronislav, 76. Karakasidis Jakub, 89. Woitek Lukáš – 21. Žanda Miroslav

TJ Tatran Litovel – FC Kralice na Hané 2:4 (0:1)
75 diváků
Branky: 58. Čep Michal, 80. Schön Martin – 20. Neoral Martin, 48. Kováč Martin, 85. Kováč Martin, 90. Nečas Jan (pen.)

1 TJ Medlov 8 7 0 1 19:9 21
2 FK Jeseník 8 6 2 0 21:9 20
3 FK Šternberk 8 6 1 1 21:8 19
4 Sokol Velké Losiny 8 5 3 0 26:7 18
5 Sokol Ústí 8 5 2 1 21:8 17
6 FC Dolany 8 3 3 2 17:9 12
7 FK Mohelnice B 8 3 1 4 7:9 10
8 1.HFK Olomouc B 8 3 1 4 14:21 10