Jeseník – Němčice 12 : 1

Ve vloženém kole přivítali naši žáci soupeře ze spodní poloviny tabulky Němčice nad Hanou. Utkání také podle toho vypadalo.

Naši kluci hned od začátku potvrdili roli jasného favorita a nedali svému soupeři šanci. K brance Marka Kocourka ze 3. minuty Jeseník přidal i další zásahy a kontroloval hru. Hosté se do šancí dostávali pouze ojediněle a když už byli v nadějné pozici, zklamala je koncovka nebo finální přihrávka. Do kabin se šlo za stavu 6:0.

I ve druhé půli naši kluci přidávali branky a dovolili soupeři pouze čestný úspěch v podobě vstřelené branky. Naši žáci přidali další góly. Nakonec zápas skončil 12:1 a hodně jsme si vylepšili skóre i sebevědomí po zbytečné remíze s Určicemi. V sobotu čeká Jeseník mnohem těžší soupeř, a to druhý tým tabulky z Kozlovic.

FOTOGALERIE

Sestava: Látka – Orel, Horák, Kmínek, Vajda – Sytař, Dostál, Cundrla, Tulis – Kocourek, Bouchal. Střídali: Krézek, Zelinka, Bartoš. Branky: Kocourek 6, Bouchal 4, Kmínek, Cundrla.

Autor: Karel Tulis ml.