Krajský přebor – 10.kolo

Na předních místech krajské tabulky se opět pomíchalo pořadí, ovšem na pozici nejvyšší zůstalo naše mužstvo, a to díky nedělnímu vítězství ve Velkých Losinách.

Ve Velkých Losinách se hosté z Jeseníku radovali ze zaslouženého vítězství, pro domácí je to už druhá porážka v soutěži znamenající pád na páté místo tabulky. Losiny byly v průběhu podzimu nejčastěji vedoucím týmem soutěže, teď už ale nabraly na čelo tabulky pětibodovou ztrátu.

Medlov a Ústí na hřištích soupeřů bodovaly naplno a navíc si po velmi dobrých výkonech vylepšily skóre. Ústí vyhrálo v Kojetíně hladce 5:0 a jen tak pro zajímavost, domácí kapitán Dočkal, na kterém se před týdnem „vyfauloval“ náš Lukáš Woitek, tentokrát sám uviděl červenou kartu. Medlov rozhodl o vítězství v Zábřehu už do poločasu, kdy dal čtyři branky a bylo po všem.

Náš příští soupeř Šternberk hrál doma s nedalekými Dolany, které se krůček po krůčku dotahují na „silnou pětku“. Derby skončilo dělbou bodů, což stálo šternberské fotbalisty ztrátu průběžné druhé pozice.

Určice v posledních týdnech nabraly dobrou fazonu a obraly o všechny body jak Jeseník, tak i Ústí a proto se čekala jejich hladká výhra doma proti poslední Litovli. Hosté ale překvapivě zvítězili 2:1 a podruhé v sezoně se radují z vítězství. Všechny góly padly už v prvních dvaceti minutách.

Kralice po dvou výhrách v řadě tentokrát přenechaly všechny body olomouckému HFK. Holická rezerva se v předchozích třech zápasech vůbec střelecky neprosadila, ale v Kralicích skórovala dvakrát už během první půle.

Chválkovice hrály v Mohelnici a v 78.minutě dokázaly vyrovnat na 2:2, aby v 82. inkasovaly rozhodující úder. Mohelnická rezerva zvítězila poprvé od 23.srpna a poslala Chválkovice na dno tabulky.

Želatovice nasbíraly zatím více bodů na hřištích soupeřů než doma. A bodovaly i v Hněvotíně, odkud si odvezly remízu 1:1.

Výsledky:

Neděle 11. 10. 2015 15:00
FK Mohelnice B – SK Chválkovice 3:2 (2:0)

SK Sulko Zábřeh – TJ Medlov 1:4 (0:4)
210 diváků
Branky: 48. Puchr Roman – 2. Řehák Alex, 18. Novák Filip, 38. Muzikant Michal, 44. Muzikant Michal

TJ Sokol Určice – TJ Tatran Litovel 1:2 (1:2)

Branky: 14. Cetkovský Otakar – 20. Grossmann Petr, 9. Otava David

FK Slavoj Kojetín – Koválovice – TJ Sokol Ústí 0:5 (0:2)

Branky: 20. Šnejdrla Jan (pen.), 30. Orava Tomáš, 81. Holoubek Petr, 85. Pokorný Radim, 86. Pokorný Radim

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Jeseník 0:2 (0:1)

Branky: 37. Mlynář Bronislav (pen.), 89. Keltner Václav

Sobota 10. 10. 2015 15:00
FC Kralice na Hané1. HFK Olomouc B 0:2 (0:2)

Branky: 16. Vodička Radek, 35. Boscato Marco

FC Hněvotín – FC Želatovice 1:1 (0:0)

Branky: 49. Lošťák David – 57. Matušík Tomáš

FK Šternberk – FC Dolany 1:1 (0:1)