Jeseník – Konice 2 : 3

Jeseničtí dorostenci ani ve druhém domácím utkání nové sezony nebodovali.

FOTKY Z UTKÁNÍ

Proti Konici předvedl jesenický dorost doslova festival zahozených šancí. Domácí sice vedli po chybě konického brankáře, kterou pohotově potrestal Krézek, ale do přestávky hosté vyrovnali ze standardní situace, kdy si jesenická obrana nepohlídala vysoký centr z levé strany. Herně vyrovnaný první poločas skončil remízově. Kluci z Konice předvedli vysokou míru bojovnosti a šli tvrdě do každého souboje, na což domácí tým nebyl správně nastavený. Po změně stran se projevila větší fotbalovost na straně domácího týmu a soustavně se hrálo na polovině hostí. Ti přežili mnoho jasných gólových příležitostí a ke třem bodům jim stačilo dvakrát vystřelit. Jeseník pohořel v koncovce a do kolen je srazily dvě individuální chyby. Konice vedla od 52. minuty, v 83. proměnil Krézek nařízenou penaltu, kteroú sice gólman vystihl, ale na dorážku by krátký. Jeseník za stavu 2:2 chtěl zápas zlomit ve svůj prospěch, jenže dvě minuty před koncem hosté potrestali chybu v jesenické rozehrávce.

Zlepšený výkon v druhé půli na body nestačil a hosté z minima vytěžili zázračně tři body.

Branky: 24. a 83. Krézek – 33. Čapka, 52. Zatloukal, 88. Ošlejšek.

Sestava: Malysa (46. Duda) – Bartoš, Sytař, Tulis, Dřímal – Planý, Kmínek, Kubánek, Krézek, Latzel – Červeňák. Střídali: Polčák, Valíček.