Jeseník – Břidličná 5 : 1

Naše mužstvo se dva týdny před začátkem nové sezony představilo v domácím přípravném utkání proti Břidličné, účastníkovi krajského přeboru Moravskoslezského kraje.

Ve vyrovnaném prvním poločase padl jediný gól po střele Břízy, který v druhé půli mířil do černého ještě dvakrát a hattrickem korunoval svůj výborný výkon. Po změně stran Jeseník dominoval a další branky přidali Máz a Tulis, který se zapojil do přípravy po skončení v dorostu. V útoku se představil také další nový hráč jesenického týmu Petr Kutal, který přestoupil z Bernartic.

Jeseník výhrou 5:1 zopakoval výsledek ze středečního prvního přípravného utkání, v němž si rovněž na domácím hřišti poradil s ligovým dorostem Šumperka. Další přípravné zápasy nejsou v plánu – mužstvo už bude pouze trénovat a 31. července od 17 hodin nastoupí doma k prvnímu mistráku proti Zábřehu.