Medlov – Jeseník 6 : 2

Výsledek horší než výkon! Tak by se dal stručně charakterizovat poslední zápas končící sezony krajského přeboru. S ní se Jeseník loučí „tenisovým“ výsledkem v Medlově.

Předvedená hra nebyla úplně špatně a projev vypadal určitě lépe, než při středečním pohárovém finále v Postřelmově. Bohužel se mladý jesenický tým opět nevyvaroval obrovských chyb v obranně a v rozehrávce, kterými nabídl soupeři jasné příležitosti.

Jeseník měl v prvním poločase několik stoprocentních šancí, Minka trefil tyč, Cundrla dvakrát minul, neuspěl ani Kysela a to vše už za stavu 2:0, neboť Medlov ve 13. a v 19. minutě potrestal jesenická zaváhání či nedorozumění.

Druhý poločas přinesl v úvodu velký tlak. Cundrla snížil, měl převahu a vyrovnání zase viselo ve vzduchu. Jenže místo toho přišel třetí úder medlovského mužstva, které hrálo účelně a chytře čekalo na své okamžiky.

Jeseník se už do zápasu vrátit nedokázal a na konci se to úplně sesypalo. Během pouhých sedmi minut zkompletoval domácí Holouš hattrick, přičemž poslední svůj gól dal z penalty.

V úplném závěru svou druhou brankou korigoval výsledek Cundrla.

Branky: 13. Kasal, 19. Vrba, 64. Zmund, 78., 82. a 85. Holouš – 56. a 90. Cundrla.

Sestava: Kružík – Horák, Cekuras, Křivohlávek, Bouchal (82. Planý S.) – Bráblík, Janíček, Minka, Planý M. – Cundrla, Kysela.