FK JESENÍK – FK Nové Sady 4:0 pol. (3:0)

Střídali:

Bouchal, Plšek, Valíček, Latzel, Krézek

Branky:

Cundrla 3x, Cekuras

Za příjemného podzimního počasí na domácím hřišti chtělo mužstvo FKJ navázat na předchozí suverénní výsledky v soutěži, kterými se doposud prezentovalo. Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího se hrál fotbal převážně na polovině hostujícího mužstva z Olomouce. Soupeř se snažil o celoplošný náročný fotbal založený na dobré fyzické kondici, kdy takto vydržel hrát po celých 70.min. hry. Domácí mužstvo už v 5.min. poprvé zahrozili, kdy se míč po ose Cekuras, Cundrla a Zelinka dostal k zcela volnému Karlu Tulisovi, který však „oslněn ostrým podzimním sluníčkem“ netrefil prázdnou branku soupeře. V 10.min. se už měnilo skóre zápasu ve prospěch domácího mužstva. Tomáš Cundrla napřáhl ke střele z dvaadvaceti metrů a míč z jeho kopačky vymetl pravou šibenici hostující branky. Do přestávky stihl Tomáš Cundrla zkompletoval svůj hattrick a domácí mužstvo odcházelo do šaten s vedením 3:0.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu jako ten první. Domácí mužstvo svého soupeře jednoznačně přehrávalo. Hosté i když byli pod neustálým tlakem, tak fyzicky vydrželi s domácím mužstvem stále běhat a svoji kůži v Jeseníku neprodali lacino. Se silami vydrželi až do konce zápasu a domácímu mužstvu stále znepříjemňovali život na hřišti. Poslední branku zápasu vstřelil Marek Cekuras, který odvážnou hlavičkou po rozehraném rohovém kopu uzavřel brankový účet dne.

Domácí mužstvo si za výkon po celý zápas zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

Nejlepší hráči domácího mužstva byli vyhlášení: Tomáš Cundrla a Marek Cekuras.