neděle 5.11. 10:15 Slavičín Jeseník
neděle 12.11. 10:15 Jeseník Opava B
neděle 19.11. 10:15 Jeseník Hranice

Valná hromada odložena

Volební valná hromada naplánovaná na sobotu 29. července, se neuskutečnila z důvodu nedostatku přítomných členů. Podmínkou volby nového vedení klubu je účast nadpoloviční většiny voličů, což nebylo splněno. Nový termín valné hromady bude zveřejněn v nejbližších dnech.

Zítra v Uničově

Jesenické mužstvo se intenzivně připravuje na novou sezonu. Tento týden trénovali svěřenci Josefa Zbýňovce ve čtyřech dnech, s výjimkou pátku, kdy se v Jeseníku hrálo přípravné utkání dorostu s Písečnou. V sobotu čeká náš tým herní test v Uničově.

Pokračování textu

Volební valná hromada

Po čtyřech letech končí svoji činnost dosavadní vedení našeho klubu a již tuto sobotu zvolí valná hromada nový výkonný výbor. Volit může každý člen klubu starší 18 let. Valná hromada se koná 29.7. 2017 od 18 hodin v klubovně (pod tribunou). Představujeme kandidáty do výkonného výboru (abecedně):

S Rapotínem se nehraje

Utkání Jeseník – Rapotín, které se mělo hrát na našem stadionu v sobotu v 9:30, je zrušeno. Soupeř se omluvil pro nedostatek hráčů.

V pátek podvečer hrál Jeseník na hřišti Písečné, kde vyhrál 9:1. Podrobnosti a fotografie později.

Jeseník – Opava 2 : 4

Zázrak se nekoná a druholigová Opava podle očekávání postoupila přes divizní Jeseník do 2. kola Mol cupu. Naši borci se ale nemají za co stydět, odehráli utkání na hranici svého maxima a dali dva krásné góly. Petr Navrátil v prvním poločase chytrým lobem vyrovnal na 1:1, Broňa Mlynář parádní trefou z dálky v druhé půli snižoval na 2:3.

Hrálo se ve fantastické fotbalové atmosféře, kterou vytvářel opavský kotel po celý zápas, ale slyšet byli i naši fanoušci.