Hráč víkendu

Po dalším soutěžním víkendu přinášíme anketu Hráč víkendu. Nominaci získali hráči z týmů U/19, U/15 a U/12.

JIŘÍ SUMEC (žáci U/15)

Šikovný ofenzivní univerzál Jirka Sumec byl klíčovou postavou při prvním divizním vítězství kategorie U15 ve Valašském Meziříčí. V prvním poločase sám otevřel skóre, poté dodal celému týmu klid gólem na 3:1 a hattrick završil na konci utkání nádhernou trefou z přímého kopu.

JAKUB SYTAŘ (dorost U/19)

Také naši dorostenci si o víkendu připsali první body do tabulky, když v neděli dopoledne porazili na domácím stadionu Haňovice 5:2. Jednoznačně nejlepším hráčem na trávníku byl krajní obránce Kuba Sytař. Sám dokázal vstřelit branku na 3:1 a ke gólu přidal i asistenci.

MATYÁŠ VYSTAVĚL (žáci U/12)

Posledním nominovaným hráčem je teprve desetiletý fotbalista a kapitán týmu U/12 Maty Vystavěl. V utkání proti Hranicím vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Pár minut před koncem mohl znovu vyrovnat z chybně nařízeného pokutového kopu, ale po dohodě s trenérem Malysou schválně penaltu neproměnil. Skvělé gesto fair play a skvělý výkon.