BOHUŇOVICE – JESENÍK 1:2

Jeseník vybojoval nesmírně cenné tři body na hřišti kvalitního soupeře v Bohuňovicích. Po obětavém a bojovném výkonu zvítězili hosté 2:1. Skóre otevřel v úvodu Jirka Horák, když mu do vyložené střelecké pozice přihrál Matěj Planý. Ten hrál vynikající zápas a po soupeřově vyrovnání z konce poločasu rozhodl hned v první minutě druhé půle o těsném jesenickém vítězství. Navedl si míč ze strany do šestnáctky a přízemní střelou ke vzdálenější tyči překonal domácího gólmana.

V útočném utkání „nahoru – dolů“ měly oba týmy mnoho střeleckých šancí. Jeseník v závěru přežil bohuňovický nápor a odvezl si plný bodový zisk.

Branky: 34. Šmirják – 6. Horák, 47. Planý.

Sestava: Pastucha – Bouchal, Mlynář, Cekuras, Zrník (33. Tulis) – Planý, Mráz, Křivohlávek, Horák, Kysela – Kutal (90. Sytař).