Zítra pohár v Bernarticích, v sobotu doma Medlov

Dva soutěžní zápasy v následujících třech dnech čeká naše mužstvo. Po postupu přes Mikulovice se utkáme v dalším kole krajského poháru s předním týmem I.B třídy Bernarticemi. V sobotu pak pokračuje krajský přebor posledním domácím utkáním proti Medlovu.

Vítěz čtvrtečního utkání Bernartice – Jeseník (hraje se od 14:30) postoupí mezi poslední osmičku krajského poháru, který ale bude pokračovat až na jaře, kdy jsou na programu čtvrtfinále, semifinále a finále. Celkový vítěz soutěže postoupí do nového ročníku Poháru FAČR (Mol Cup 2022/23).

V sobotu rovněž od 14:30 nás čeká poslední domácí utkání tohoto kalendářního roku. Do Jeseníku přijede silný Medlov, který je na čtvrtém místě krajské tabulky a má o bod více než naše mužstvo na šestém místě.