Omezený provoz stadionu

Fotbalový klub FK Jeseník informuje své členy i širokou veřejnost našeho města o provozním režimu fotbalového stadionu v následujících zimních měsících.

Tréninková činnost všech kategorií bude od 14.11.2022 sdružena vždy pouze do dvou pracovních dnů, a to každé úterý a čtvrtek, kdy osvětlení umělého hřiště bude rozsvícené od 16:00 do 19:30 hod. V pondělky, středy, pátky a víkendové dny se svítit nebude. Tréninková činnost mužstev však může probíhat i v denních hodinách o víkendech za denního světla. Tréninky v uvedených dnech úterý a čtvrtek budou probíhat do poloviny prosince a poté znovu od poloviny ledna.

Dále je omezeno používání vnitřních prostor stadionu, konkrétně interiéru velké tribuny. V kabinách se bude udržovat pouze temperovaná teplota proti zamrzání a nepoteče teplá voda. Děti se tak vrátí do „covidového“ režimu, kdy nám bylo umožněno trénovat, ale bez možnosti využívání vnitřních prostor. Malá dřevěná tribuna bude v provozu bez omezení a je v ní k dispozici jedna šatna na přezouvání.

Uvedená omezení jsou výsledkem dohody klubu se správcem stadionu Technickými službami Jeseník, tak aby fotbalová činnost mohla pokračovat i v úsporném režimu v době rostoucí energetické krize.