Jeseník – Jesenec/Dzbel 4:1 a 9:2

Odstartoval krajský přebor žáků. Oba naše týmy si v domácím prostředí poradily se soupeřem z Prostějovska.

STARŠÍ ŽÁCI U-15: JESENÍK – JESENEC/DZBEL 4 : 1
Domácí hráče zpočátku svazovala nervozita a také přechod na přírodní trávu po několika měsících strávených na umělce. V první půli se Jeseník prosadil pouze jednou zásluhou Uhříka. Po změně stran se brzy projevila herní převaha na straně domácích, kteří mezi 53. a 61.minutou třemi brankami rozhodli. Mezi střelce se podruhé zapsal Uhřík a dvakrát také Blata. Hosté snížili na konečných 4:1 šest minut před koncem.

MLADŠÍ ŽÁCI U-13: JESENÍK – JESENEC/DZBEL 9 : 2

Oslabený soupeř nekladl příliš odpor a Jeseník si v tréninkovém tempu došel k úvodnímu jarnímu úspěchu. Už ve 2. minutě otevřel skóre Koudelka a v 6. zvyšoval Kanalik. Ten zaznamenal v utkání hattrick, stejně jako Ondrejkovič. Po jedné brance dávali kromě Koudelky také Dostál a Jurič. Hosté se poprvé prosadili za rozhodnutého stavu 8:0 a v závěru korigovali debakl na konečných 9:2.