Ondrášovka cup U-13

Mladší žáci FK Jeseník v 1. kole Ondrášovka cupu hraného dnes ve Chválkovicích:

JESENÍK – SLAVONÍN 2 : 0

JESENÍK – UNIČOV 0 : 2

JESENÍK – HRANICE 3 : 0

JESENÍK – RÝMAŘOV 3 : 0

JESENÍK – CHVÁLKOVICE 3 : 0

FK Jeseník U-13 obsadil 2. místo a postupuje do druhého kola.

BERNARTICE – JESENÍK 0 : 5

Poločas: 0:1
Branky: Kysela 2, Urban, Plhák (pen.), Planý.

Jeseník potvrdil roli favorita a podle papírových předpokladů zvítězil na hřišti nováčka I.B třídy. FK Jeseník se tak stává vítězem okresního poháru a postupuje do jarní krajské části, ze které vede cesta do příštího ročníku Mol Cupu (Poháru FAČR).

Pokračování textu

Program soutěžních utkání

MUŽI
STŘEDA 18.9. 17:00 – FINÁLE Okresního poháru
Sokol Bernartice – FK JESENÍK

SOBOTA 21.9. 15:30
FK JESENÍK – TJ Sigma Lutín

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR
SOBOTA 21.9. 10:00
FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 7:30

STARŠÍ ŽÁCI U-15 
SOBOTA 21.9. 11:45
FK JESENÍK – Sokol Olšany

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 
ČTVRTEK 19.9. 13:00
ONDRÁŠOVKA CUP – Olomouc – Chválkovice ODJEZD 10:00
( FK Slavonín,SK Uničov,SK Hranice,Jiskra Rýmařov,SK Chválkovice )

SOBOTA 21.9. 10:00
FK JESENÍK – Sokol Olšany

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11
PONDĚLÍ 16.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Vápenná

PONDĚLÍ 16.9. 16:30
SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „B“

ÚTERÝ 17.9. 13:00
ONDRÁŠOVKA CUP – Moravský Beroun ODJEZD 10:45
( SK Hranice, SK Chválkovice, Moravský Beroun,FK Medlov,FK Šternberk )

PONDĚLÍ 23.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – FK Zlaté Hory

PONDĚLÍ 23.9. 16:30
FK Vápenná – FK JESENÍK „B“

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9
STŘEDA 18.9. 16:30
SK ŘETĚZÁRNA „A“ – FK JESENÍK“B“

ČTVRTEK 19.9. 16:30
FK JESENÍK „A“ – S. Červená Voda

NEDĚLE 22 .9. 10:00
FK JESENÍK „B“ – FK Zlaté Hory

NEDĚLE 22.9. 10:00
FK Stomix Žulová – FK JESENÍK „A“

Program příštího týdne

MUŽI KRAJSKÝ PŘEBOR

STŘEDA 11.9. 16:00

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 13:20

NEDĚLE 15.9. 16:00

Sokol Velké Losiny – FK JESENÍK ODJEZD 14:10

___________________________________

DOROST KRAJSKÝ PŘEBOR

SOBOTA 14.9. 10:00

FK JESENÍK – FK Plumlov – Určice

___________________________________

ŽÁCI U-15 KRAJSKÝ PŘEBOR

NEDĚLE 15.9. 10:45

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

___________________________________

ŽÁCI U-13 KRAJSKÝ PŘEBOR

NEDĚLE 15.9. 9:00

FK Šternberk – FK JESENÍK ODJEZD 6:30

___________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U-11 OP JESENÍK

PONDĚLÍ 9.9. 16:30

FK JESENÍK „B“ – FK Mikulovice

PONDĚLÍ 16.9. 16:30

FK JESENÍK „A“ – FK Vápenná

PONDĚLÍ 16.9. 16:30

SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „B“

___________________________________

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-9 OP JESENÍK

FK JESENÍK „A“

STŘEDA 11.9. 13:00

ONDRÁŠOVKA CUP Velký Týnec ODJEZD 10:00

13:00 – FK JESENÍK – Sokol Velký Týnec

13:30 – FK JESENÍK – Slavoj Bruntál

14:00 – FK JESENÍK – SK Uničov

14:30 – FK JESENÍK – FK Šternberk

15:00 – FK JESENÍK – SK Chvalkovice

NEDĚLE 15.9. 10:00

SK Lipová – Lázně – FK JESENÍK „A“

NEDĚLE 15.9. 10:00

FK JESENÍK „B“ – FK Stomix Žulová